Butik
Mastertools
mastertools.nl · Nederländerna
Till Mastertools
Köper du via en länk kan ToolRango få en liten provision, utan påverkan på ordningen.
Mastertools säljer inte i det här landet. Priserna nedan kommer från andra butiker eller från tillverkaren.
27 x 95 mm 3/4" Standaard Krachtdop
E-2236127 mm3/4″
30 x 600 mm SDS-MAX Betonboor stofvrij
SP4S · B-6450930 mm
30 x 90 mm 3/4" Krachtdop
E-2237730 mm3/4″
32x50mm Invalzaagblad hardhout 20 stuks
TMA053 · B-64870-2020 st.
32x80mm Invalzaagblad hout 5 stuks
MAM004 · B-66438-55 st.
32x80mm Invalzaagblad hout&staal 5 stuks
MAM001 · B-66400-55 st.
35 x 600 mm SDS-MAX Betonboor stofvrij
SP4S · B-6454335 mm
36 x 57 mm 3/4" Standaard Krachtdop
E-2232736 mm3/4″
36 x 95 mm 3/4" Krachtdop
E-2239936 mm3/4″
Stützteller Klett 165mm 743053-3 Durchmesser 165 mm
8x250mm Slangenboor
D-073478 mm
98-delig Boor- en Schroefbitset in Mbox
B-5315498 st.
9911J 9911J Bandschleifer 650 W Band-Breite 76 mm Band-Länge 457 mm
650 W
P-01208 Schleifband-Set Körnung (num) 100 (Ø) 533 mm 5 St
P120 5m x 115mm Schuurpapier rol
DT3582P120
P120 Schuurpapier 1/4 Velcro (25 stuks)
DT3033P12025 st.
P220 5m x 115mm Schuurpapier rol
DT3584P220
PH2 6x141mm Schroefbit
P-53431PH2
PH2x110mm Schroefbit
P-53419
PH3x25mm Schroefbit
B-23472
PS001GZ Accu schrob-/polijstmachine XGT 40V Max Basic Body
40 V
PT001GZ PT001GZ Akku-Nagler ohne Akku
ohne Ladegerät
S_0380_7830782 B-33087 Kreissägeblatt 355 x 30 x 2.2 mm Zähneanzahl: 24 1 St
355 mm
Stofafzuigadapter cirkelzaag
415517-4
Stofzuigadapter decoupeerzaag
126331-0
Sägeblatt 305x25,4x30
305 mm96 tänder
T20x25mm Schroefbit
B-24642
T30x25mm Schroefbit
B-24664
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC 837632-8
Tiefziehteil f. MAKPAC 837675-0
Tiefziehteil f. MAKPAC 837916-4
Tiefziehteil f. MAKPAC 838111-9
Tiefziehteil f. MAKPAC 838246-6
Tiefziehteil f. MAKPAC 838257-1
Tiefziehteil f. MAKPAC 838313-7
Tiefziehteil f. MAKPAC 838390-9
Tiefziehteil f. MAKPAC 839290-6
Torsion doppel Bit PZ2-65
PZ2
ToughSystem 2.0 DXL Korte haak
DWST82805-1
UB004CZ UB004CZ Akku Akku-Gebläse ohne Akku 36 V
36 V
UC012GZ Akku Kettensäge ohne Akku
ohne Ladegerät Schwertlänge 400 mm
VC2012L VC2012L Nass-/Trockensauger 1000 W 20 l Staubklasse L zertifiziert
1 000 W
XR Extreme Runtime
Cirkelzaagblad · 210mm · 60 Tanden210 mm60 tänder
Zijhandgreep boor-/schroefmachine
123258-5
Zijhandgreep boor-/schroefmachine
123384-0














