Shop
Mastertools
mastertools.nl · Netherlands
Go to Mastertools
If you buy through a link, ToolRango may earn a small commission, which never changes the order.
Mastertools does not sell in this country. The prices below are those of other shops or the manufacturer.
Stofzuigadapter decoupeerzaag
126331-0
Sägeblatt 305x25,4x30
305 mm96 teeth
T20x25mm Schroefbit
B-24642
T30x25mm Schroefbit
B-24664
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC 837632-8
Tiefziehteil f. MAKPAC 837675-0
Tiefziehteil f. MAKPAC 838111-9
Tiefziehteil f. MAKPAC 838246-6
Tiefziehteil f. MAKPAC 838257-1
Tiefziehteil f. MAKPAC 838313-7
Tiefziehteil f. MAKPAC 838390-9
Tiefziehteil f. MAKPAC 839290-6
Torsion doppel Bit PZ2-65
PZ2
Tuinapparatuur 40V ACCU-heggenschaar 60 cm
zonder accu en lader UH021GZ40 V60 cm
UB004CZ UB004CZ Akku Akku-Gebläse ohne Akku 36 V
36 V
UC012GZ Akku Kettensäge ohne Akku
ohne Ladegerät Schwertlänge 400 mm
UH5570 Elektrische Heggenschaar
550 W · zwaardlengte 55 cm55 cm550 W
UH6580 Elektrische Heggenschaar
670 Watt · 65 cm zwaardlengte65 cm670 W
XGT 40 V Max Grasmaaier 43 cm incl. accu en lader
40 V43 cm
Zijhandgreep boor-/schroefmachine
123258-5
Zijhandgreep boor-/schroefmachine
123384-0
Zijhandgreep boor-/schroefmachine
126412-0
Zijhandgreep boor-/schroefmachine
127552-7
Zijhandgreep haakse boormachine
122A18-8
Zijhandgreep klopboor-/schroefmachine
123257-7
Zijhandgreep lang boor-/schroefmachine
123254-3
DOPBIT 13,0 MM MAGNETISCH 05060428001
13 mm
05056330001 840/1 Z Zeskant Bits 6,0 x 25mm
3-in-1 25” Gereedschapskoffer met Trapje
FMST81083-1
Decoupeerzaagblad
0-15-061
Schlosserwinkel Bauwinkel 172 x 122 cm
klappbar122 cm
32mm Steekbeitel
FatMax · 0-16-263
550mm SHARPCUT Handzaag 7TPI
STHT20368-9
Stiftsleutelset Pistoolgreep met Ratel (27delig)
Winkelhaak 250 x 140mm
1-45-68514 cm
Starlock Multitool accessoireset
6-delige schuurset
VDE Zangen-Set 3tlg. 1600A02NG0
19 26 6132070 Steckschlüsseleinsatz 26 mm 26 mm 1/2 (12.5 mm)
26 mm
8 mm 1/2 Krachtdop
6163110 · lang8 mm
R63003015 Schlagschrauber-Steckschlüsseleinsatz metrisch 1/2 (12.5 mm) 1 Stück 3300705
12.5 mm
RINGRATEL/STEEKSLEUTEL 7R 9
Steckschlüsselsatz 19 EMU-20 23-tlg.1/2 Zoll SW 8-32mm Z.60 6KT
32 mm1/2″
Boorhamer GBH 12-52 D
machinedoek · vettube)
Boorhamer GBH 8-45 DV (Handgreep, vettube)
25 x 40 mm Multimateriaal Gatzaag met schroefdraad
260859456625 mm













