Accessoires
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC 837632-8
Tiefziehteil f. MAKPAC 837675-0
Tiefziehteil f. MAKPAC 838062-6
Tiefziehteil f. MAKPAC 838111-9
Tiefziehteil f. MAKPAC 838119-3
Tiefziehteil f. MAKPAC 838246-6
Tiefziehteil f. MAKPAC 838257-1
Tiefziehteil f. MAKPAC 838269-4
Tiefziehteil f. MAKPAC 838313-7
Tiefziehteil f. MAKPAC 838390-9
Tiefziehteil f. MAKPAC 839290-6
Torsion doppel Bit PZ2-65
PZ2
ToughSystem 2.0 DXL Korte haak
DWST82805-1
Zaagblad 185x30/16T
D-03903185 mm
Zaagblad SPECIALIZED hout met nagels 355x30x60T
355 mm60 tanden
190L-3 Gereedschapskist (leeg) Kunststof Zwart
Blauw · Zilver
167-3S Werkplaatswagen Kleur (specifiek): Blauw
177-7 Werkplaatswagen Plaatstaal Kleur (specifiek): Grijs
Blauw
FMMT18013-0 Bit-Halter 10 mm 3/8 Zoll Antrieb 3/8 (10 mm) 1 St
3/8″
STMT86250-0 Bit-Halter Antrieb 3/8 (10 mm) 1 St
Schnellspanner-Systainer STC-S-MFT
BIT 880 5/16 12.0 MM 656739
BIT 880 5/16 14.0 MM 656747
BIT 890 5/16 KRUIS 1 657158
BIT 890 5/16 POZID 2 655333
BIT 890 5/16 POZID 4 655376
Bitset Met Bitschroevendraaier 32-delig
32 stuks
Automotive 3463877 KL-0101-121 velgplaatset
2-delig2 stuks
1100 CT2-1.04/12A Abzieher-Sortiment
2/2 L-BOXX 136 Modul
1640739 Werkstattwagen
2657716 Werkstattwagen Herstellerfarbe: Mehrfarbig
2835983 2835983 Handwerker Werkzeugkoffer bestückt 23teilig (L x B x H) 442 x 357 x 151 mm
23 stuks
6575140 887 TX T50 TX-Bit Antrieb: 5/16 (8 mm) Abtrieb: TX
666 TR50 T20-02 Bit-Set Innen-Sechsrund
Gereedschapskoffer Meister XL
101 Delig101 stuks
Gereedschapskoffer Wk 1091 L
Innenauszieher-Garnitur in L-BOXX
R33005014 3301347 Bit-Set 14teilig
14 stuks
Radnaben-/ Felgenflansch-Schleifer (KL-0115-100)
Schleifscheibe
RED 3301626 R20802012 Werkzeugtasche unbestückt Plastik











