Butik
Mastertools
mastertools.nl · Nederländerna
Till Mastertools
Köper du via en länk kan ToolRango få en liten provision, utan påverkan på ordningen.
Mastertools säljer inte i det här landet. Priserna nedan kommer från andra butiker eller från tillverkaren.
PH3x25mm Schroefbit
B-23472
S_0380_7830782 B-33087 Kreissägeblatt 355 x 30 x 2.2 mm Zähneanzahl: 24 1 St
355 mm
Sägeblatt 305x25,4x30
305 mm96 tänder
T20x25mm Schroefbit
B-24642
T30x25mm Schroefbit
B-24664
Tiefziehteil f. MAKPAC
Tiefziehteil f. MAKPAC 837632-8
Tiefziehteil f. MAKPAC 837675-0
Tiefziehteil f. MAKPAC 838111-9
Tiefziehteil f. MAKPAC 838246-6
Tiefziehteil f. MAKPAC 838257-1
Tiefziehteil f. MAKPAC 838313-7
Tiefziehteil f. MAKPAC 838390-9
Tiefziehteil f. MAKPAC 839290-6
Torsion doppel Bit PZ2-65
PZ2
05056330001 840/1 Z Zeskant Bits 6,0 x 25mm
3-in-1 25” Gereedschapskoffer met Trapje
FMST81083-1
Decoupeerzaagblad
0-15-061
25 x 40 mm Multimateriaal Gatzaag met schroefdraad
260859456625 mm
37 x 40 mm Multimateriaal Gatzaag met schroefdraad
260859457337 mm
Ø 190 x 2,6 x 30mm 56T Cirkelzaagblad EXPERT High Pressure Laminate
2608644135190 mm56 tänder
Cirkelzaagblad Expert for Wood 305 x 30 x 2,4 mm
72305 mm
GTC 400 C Accu Warmtebeeldcamera 12V Basic Body in L-Boxx
0601083108
Werkzeugkoffer Koffersystem L-BOXX Contractor Drawer 3
125mm ST-STF D125/8 FX-SW FastFix Steunschijf superzacht
492126
150 millimeter Diamantschijf
769070 · DIA ABRASIVE-D150
160 x 1,6 x 20 mm 12-tands Cirkelzaagblad hout
578580 · Wood Rip Cut160 mm
3x steenboor DB STONE CE D4
769111
3x Steenboor DB STONE CE D8
769114
492052 / FF TF54 Cirkelzaagblad
190 x FF x 54T54 tänder
80 millimeter Diamantschijf
769054 · DIA HARD-D80
90mm schuurschijven [100x] Festool-gra k150 497368
P150
90mm schuurschijven [100x] Festool-gra k220 497370
P220
90mm schuurschijven [100x] Festool-gra k320 497372
P320
Bit PH 2-50 CENTRO/2
205074PH 2
Bit PZ 1-50 CENTRO/2
205069PZ 1
Bit TX 15-100 CE/2
500847TX 15
Bit TX 20-50 CENTRO/2
205080TX 20
Bit TX 25-50 CENTRO/2
205081TX 25
Bit PH (2 stuks)
500845 · PH 2-100 CE/2PH 22 st.
Bit-Assortiment SYS3 XXS CE-PZ BHS 60
205824
BT-IMP SORT1 204381 Bitset
BT-IMP SORT3 204383 Bitset TX Torsion zone
BT-IMP SORT5 Bitset voor TID 18
204385
D 8 CE/W Spiraalboor (voor hout) 8mm
4925178 mm
D125 S1000 PL/15 Schuurschijf
492375









